"Łączą nas różnice"

"Łączą nas różnice"

Książka z Nagrodą Najlepsza Książka Katolicka 2018 w plebiscycie portalu granice.pl!

Książka już w sprzedaży wysyłkowej, na życzenie z dedykacją lub autorgrafem. Drugi tom powieści obyczajowej z wątkami historycznymi, 365 stron, A5, miękka oprawa. Wydawnictwo AdTempus.

„Łączą nas różnice” – tom drugi wydany we wrześniu 2017 roku

Główni bohaterowie powieści po powrocie z podróży poślubnej zderzają się z rzeczywistością. Zagadkowe znaki i zaskakujące wydarzenia sprawiają, że ich życie zupełnie rozmija się z wyobrażeniami i nabiera szalonego tempa. Motywy uczuciowe ustępują miejsca wątkom sensacyjnym. Na tajemnice przeszłości nakładają się dramatyczne sytuacje, które niesie codzienność. Podobnie jak w pierwszym tomie, trudne chwile równoważone są przez zabawne incydenty z udziałem nietuzinkowej bohaterki. W tle przewijają się próby zrozumienia genezy podziałów, poszukiwania jedności oraz odkrycia prawdy.

„Przeszłość kończy się dzisiaj” – tom pierwszy wydany w grudniu 2016 roku

Książkę czyta się szybko, odnajdując na jej kartach sytuacje ze swojego życia bądź z życia bliskich nam osób. (…) Tajemnice i niedomówienia z przeszłości intrygują, skłaniają do lektury. (…) Nie sposób zliczyć wątków, jakie pojawiają się na kartach tej powieści. (Źródło: www.granice.pl, organizator konkursu na Książkę Katolicką 2017, w którym powieść ta zdobyła nagrodę internautów).

 

Ostatnio dodane

Książki

Czterdziestolatki.pl

Strona czterdziestolatki.pl jest dedykowana osobom, które szukają inspiracji i praktycznych porad z różnych dziedzin życia oraz poszukują sposobów, aby spowolnić upływ czasu i zachować dobrą formę.

Kontakt

Czekamy na kontakt pod adresem e-mail:
info@czterdziestolatki.pl

© 2024, Czterdziestolatki.pl

Search