Facebook Twitter Linked GPlus

przeszlosc okladka 300pikseli

Książka w sprzedaży wysyłkowej.

Cena okładkowa: 35 zł w tym 5% podatku VAT, cena promocyjna 25 zł plus koszt wysyłki.

Koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej:

  • wysyłka po uprzednim przelaniu pieniędzy na nasze konto - minimum 14,00 zł (za 2 lub 3 egzemplarze);
  • wysyłka za zaliczeniem pocztowym - 20,00 zł;
  • wysyłka 5 (i więcej) egzemplarzy książki - 0 zł (koszt wysyłki pokrywa nadawca)

Powieść "Przeszłość kończy się dzisiaj"

Nagroda na Najlepszą Książkę Katolicką 2017 w plebiscycie portalu granice.pl!

Książka o przeszłości i teraźniejszości, w którą wplecione jest życie czterech sióstr. Pewnego dnia list od przypadkowej osoby ujawnia istnienie nieznanego członka rodziny. Od tej chwili życie nabiera innego wymiaru, pewne zachowania stają się bardziej zrozumiałe a inne jeszcze bardziej zagmatwane. Okazuje się, że to dopiero początek odkrywania przeszłości. Można byłoby postawić pytanie: czy i na ile historia najnowsza ma wpływ na nas dzisiaj? Jedni odpowiedzą, że nie widzą związku, a inni – wręcz przeciwnie. Pojawia się też pytanie, co tak naprawdę nas dzieli? W jaki sposób budować mosty między ludźmi i pokoleniami.

Nie pomylę się na pewno, pisząc, że młodsi i starsi pragną miłości. Wielkiej, prawdziwej, najlepiej jednej na całe życie. Wciąż napotykamy różnorodne trudności wynikające z historii naszej i naszych rodzin, a także ze skomplikowanej codzienności. Nie często bywa tak, jak chcielibyśmy, ale tęsknimy za wyjątkowym uczuciem. Co zrobić, aby uczucie się nie wypaliło? Jak nie „zepsuć” miłości? Czy walczyć o miłość? Jak nie stracić nadziei? Czy różnice muszą dzielić? Czy warto udawać kogoś, kim się nie jest? Czy szczerość prowadzi donikąd? Czy prawda jest ważna? Czy historia kończy się wczoraj czy może jednak dzisiaj?

Beata Piliszek-Słowińska - autorka
Z wykształcenia ogrodniczka, ceniąca życie na wsi. Obroniła pracę doktorską z pogranicza historii gospodarczej i sadownictwa. Pracowała w redakcji czasopisma branżowego, a także prowadziła portale internetowe. Wydała tomik poezji „Rajskie jabłka”, książkę „Początki sadownictwa w Grójeckiem”, powieść obyczajową „Przeszłość kończy się dzisiaj” oraz jej dopełnienie – „Łączą nas różnice”, a ostatnio nagrodzoną Feniksem 2019 opowieść dla dzieci "Ktosiek".

 

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ ZA POŚREDNICTWEM FORUMLARZA NA DOLE STRONY.

Będą one realizowane według kolejności zgłoszeń po uprzednim zaksięgowaniu wpłaty lub za zaliczenim pocztowym.

 

Formularz zamówienia

 

Wybierz rodzaj przesyłki
Zagadzam się na wykorzystanie moich danych do celów marketingowych przez właściciela portalu

 

 

Polecane publikacje

 

baner 120 ktosiek okladka feniksbaner przeszlosc okladka baner lacza nas roznice okladka ok