Facebook Twitter Linked GPlus

Książka z Nagrodą Najlepsza Książka Katolicka 2018 w plebiscycie portalu granice.pl!

Książka już w sprzedaży wysyłkowej, na życzenie z dedykacją lub autorgrafem. Do końca września 2017 roku dostawa na koszt wysyłającego. Drugi tom powieści obyczajowej z wątkami historycznymi, 365 stron, A5, miękka oprawa. Wydawnictwo AdTempus.

Cena okładkowa: 35 zł w tym 5% podatku VAT, cena promocyjna 25 zł plus koszt wysyłki.

Koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej:

  • wysyłka po uprzednim przelaniu pieniędzy na nasze konto - minimum 14,00 zł (za 2 lub 3 egzemplarze);
  • wysyłka za zaliczeniem pocztowym - 20,00 zł;
  • wysyłka 5 (i więcej) egzemplarzy książki - 0 zł (koszt wysyłki pokrywa nadawca)

„Łączą nas różnice” – tom drugi wydany we wrześniu 2017 roku (dedykacja/autograf na życzenie)

Główni bohaterowie powieści po powrocie z podróży poślubnej zderzają się z rzeczywistością. Zagadkowe znaki i zaskakujące wydarzenia sprawiają, że ich życie zupełnie rozmija się z wyobrażeniami i nabiera szalonego tempa. Motywy uczuciowe ustępują miejsca wątkom sensacyjnym. Na tajemnice przeszłości nakładają się dramatyczne sytuacje, które niesie codzienność. Podobnie jak w pierwszym tomie, trudne chwile równoważone są przez zabawne incydenty z udziałem nietuzinkowej bohaterki. W tle przewijają się próby zrozumienia genezy podziałów, poszukiwania jedności oraz odkrycia prawdy.

„Przeszłość kończy się dzisiaj” – tom pierwszy wydany w grudniu 2016 roku - (dedykacja/autograf na życzenie)

Książkę czyta się szybko, odnajdując na jej kartach sytuacje ze swojego życia bądź z życia bliskich nam osób. (…) Tajemnice i niedomówienia z przeszłości intrygują, skłaniają do lektury. (…) Nie sposób zliczyć wątków, jakie pojawiają się na kartach tej powieści. (Źródło: www.granice.pl, organizator konkursu na Książkę Katolicką 2017, w którym powieść ta zdobyła nagrodę internautów).

Beata Piliszek-Słowińska - autorka
Z wykształcenia ogrodniczka, ceniąca życie na wsi. Obroniła pracę doktorską z pogranicza historii gospodarczej i sadownictwa. Pracowała w redakcji czasopisma branżowego, a także prowadziła portale internetowe. Wydała tomik poezji „Rajskie jabłka”, książkę „Początki sadownictwa w Grójeckiem”, powieść obyczajową „Przeszłość kończy się dzisiaj” oraz jej dopełnienie – „Łączą nas różnice”, a ostatnio nagrodzoną Feniksem 2019 opowieść dla dzieci "Ktosiek".

 

Formularz zamówienia

Wybierz rodzaj przesyłki
Zagadzam się na wykorzystanie moich danych do celów marketingowych przez właściciela portalu

Polecane publikacje

 

baner 120 ktosiek okladka feniksbaner przeszlosc okladka baner lacza nas roznice okladka ok