Facebook Twitter Linked GPlus

Tom I, seria Korzenie i skrzydła
 "Ktosiek" z Nagrodą Feniksa! Przyznano ją Autorce oraz Wydawnictwu AdTempus podczas Targów Ksiązki Katolickiej w Warszawie w kwietniu 2019 roku! Do kupienia w sklepie internetowym: adtempus.pl
Pełna uroku lektura dla dzieci i… dorosłych czytających dzieciom! ktosiek okladka feniks 400
 Do starego domu w małym  mieście sprowadza się kilkuletni chłopiec, który poznając zakamarki zdziczałego ogrodu i okolicy, odkrywa… skomplikowane zasady rządzące światem i ludźmi. Zabawne przygody, pierwsze rozczarowania, dziecięce zauroczenia i pogoń za marzeniami prowadzą go do odkrycia, kim naprawdę jest.
 Ktosiek jest fascynującą opowieścią o tym, że nie wolno tracić nadziei, choć czasami łatwiej zgubić się w świecie, niż w nim odnaleźć. To podróż w krainę minionego dzieciństwa, która ukazuje dorosłych widzianych oczami dzieci i dzieci w oczach dorosłych.
 ***
 Ktosiek to książka piękna i poruszająca (…). Jedna z najmądrzejszych powieści, jakie kiedykolwiek czytałem (…). Dzieci będą śledziły losy Ktośka z wypiekami na twarzy. Będą też zadawały rodzicom wiele pytań (…). Najwięcej na lekturze tej powieści zyskają dorośli, gdyż książka ta jest kopalnią myśli i obserwacji, wobec których nie da się przejść obojętnie.
 Recenzent: ks. dr Marek Dziewiecki

Polecane publikacje

 

baner 120 ktosiek okladka feniksbaner przeszlosc okladka baner lacza nas roznice okladka ok