Facebook Twitter Linked GPlus

Regulamin dystrybutora książki „Przeszłość kończy się dzisiaj”

Sprzedaż internetowa książki „Przeszłość kończy się dzisiaj” działająca za pośrednictwem strony internetowej www.czterdziestolatki.pl (Czterdziestolatki i Przyjaciele) pod adresem www.czterdziestolatki.pl/sklep-ksiazki prowadzony jest przez Beatę Piliszek-Słowińska, autorkę (Podgórzyce 12, 05-660 Warka).

I. Zasady ogólne zakupu

1. Poniższy regulamin określa zasady dokonywania sprzedaży książki na odległość za pośrednictwem Internetu.

2. Dokonywanie zakupów jest możliwe jedynie po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w serwisie w portalu Czterdziestolatki i Przyjaciele pod adresem podanym powyżej.

3. Oferta obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zamówienia zagraniczne będą obsługiwane po indywidualnych ustaleniach – w tych sprawach prosimy o kontakt:

mejlowo: info[at]czterdziestolatki.pl

lub

telefonicznie: +48 600 520 937 (opłata za połączenie wg taryfy operatora).

4. Ceny są wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

5. W przypadku zamówień hurtowych w celu ustalenia rabatów prosimy o kontakt mejlowo i telefonicznie pod adresem i numerem telefonu podanymi powyżej.

6. Księgarnia w przyszłości będzie oferować e-book.

II. Realizacja zamówienia

1. Zamówienia są realizowane w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania zamówienia (przy płatności za pobraniem) lub od zapłaty (dotyczy płatności przelewem). Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8–16. Zamówienia złożone po godzinie 16 przechodzą do realizacji na dzień następny.

2. Zamówione pozycje są przesyłane przez Pocztę Polską. Księgarnia nie ma wpływu na czas realizacji zamówienia przez operatora.

3. Koszty wysyłki 4 egzemplarzy (i więcej) ponosi dostawca (dotyczy zamówień na terenie Polski).

4. Sposób płatności określa Zamawiający, mając do wyboru dwie formy:

  • płatność przelewem z góry (przedpłata) – koszt dostarczenia za pośrednictwem Poczty Polskiej – minimum 8,30 zł (2-3 egzemplarze – 9,50 zł);
  • za pobraniem według cennika Poczty Polskiej – koszt 16,50 zł.

5. W przypadku rezygnacji z zamówienia, jego zmiany lub w każdej innej sprawie związanej z dystrybucją prosimy o kontakt telefoniczny (numer telefonu wskazany w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia).

III. Odstąpienie od umowy (zwrot)

1. Jeżeli publikacja nie była używana, czytana, ani kopiowana i w żaden inny sposób nie została zniszczona lub wykorzystana, można ją zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r. poz. 827).

2. Zwracaną pozycję należy odesłać na adres: Beata Piliszek-Słowińska, Podgórzyce 12, 05-660 Warka wraz z oryginalnym dowodem zakupu i podpisanym formularzem odstąpienia od umowy.

3. Zwrot pełnej kwoty (wartość produktu) zostanie wykonany w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwróconego produktu. Zwrot dokonywany jest tą samą drogą, jaką nastąpiła zapłata, chyba że zostanie to ustalone inaczej.

4. Zamawiający dokonuje zwrotu publikacji na własny koszt. Koszt ten nie jest zwracany Zamawiającemu.

IV. Reklamacje

1. Jeżeli publikacja ma wady fabryczne lub została uszkodzona w trakcie przesyłki kupujący ma prawo złożyć reklamację na adres mailowy info[at]czterdziestolatki.pl.

2. Reklamowaną publikację należy odesłać zwykłą przesyłką pocztową z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszenia reklamacji oraz oryginalnym dowodem zakupu na adres jak powyżej.

3. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

4. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji książka zostanie wymieniona na pełnowartościową.

5. Jeśli dostarczenie egzemplarza pełnowartościowego będzie niemożliwe (np. wyczerpanie nakładu) nastąpi zwrot pieniędzy.

6. W przypadku uznania reklamacji doliczamy równowartość opłaty pocztowej, a pełnowartościowa publikacja zostanie przesłana na nasz koszt.

7. Zarówno w przypadku reklamacji, jak i zwrotów, nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.

V. Postanowienia końcowe

1. Dane osobowe kupujących są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zamawiający mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia.

Do pobrania:

docOdstąpienie_od_umowy.doc
pdfOdstąpienie_od_umowy.pdf

docZgłoszenie_reklamacji.doc
pdfZgłoszenie_reklamacji.pdf

 

Polecane publikacje

 

baner 120 ktosiek okladka feniksbaner przeszlosc okladka baner lacza nas roznice okladka ok